Liczycie na sensowny update, co? A tu nic takiego – ostatni tydzień minął mi na posiadaniu życia, co oczywiście przełożyło się na fakt, że nic sensownego w kodzie nie rzeźbiłem. Jak ostatnio wspominałem, równolegle do bunldera z obsługą TS-a rozwijam podstawowy renderer. I tym się właśnie zajmę w najbliższych dniach (bo wolne). Być może jutro ComSemRel nabędzie zdolności zwyzywania powitania użytkownika. A przynajmniej taką mam nadzieję.

Trochę głupio, że takie krótkie posty ostatnio, więc mały bonus. Jak już wspominałem, stworzyłem specjalną paczkę (@comsemrel/interfaces), w której umieszczone są wszystkie interfejsy wykorzystywane przez różne pakiety wchodzące w skład ComSemRel. W tejże paczce znajduje się także interfejs IRenderer, składający się z dwóch innych interfejsów – IInput i IOutput. Wprowadziłem ten podział, gdyż IMO lepiej oddzielić wszystkie metody pobierania danych od użytkownika od wszystkich metod wyświetlania danych użytkownikowi. A renderer to nic innego jak mały programik, który pobiera i wyświetla – stąd taka a nie inna decyzja.

Serio nie mam co pisać… I nie, nie jest mi z tego powodu wstyd – i tak rozwój ComSemRela idzie lepiej niż przypuszczałem. Być może nawet zacznie działać do końca maja, jeśli choć ciut się zepnę do kupy.