Z powodu nowych obostrzeń pandemicznych Organizatorzy konferencji zdecydowali o jej przełożeniu na 26 marca 2022 roku. Wszystkie bilety kupione na grudzień będą dalej ważne.

11 grudnia 2021 roku 26 marca 2022 odbędzie się konferencja ConfrontJS. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9 rano i będzie miało miejsce w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Konferencja poświęcona jest szeroko pojętemu frontendowi, zarówno temu bardziej JS-owemu, jak i związanemu z designem. Coś dla siebie znajdą i miłośnicy Reacta, i fanatycy CSS-a. Więcej szczegółów wraz z dokładną agendą znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia.

Kup bilet na konferencję ConfrontJS

Dla moich najwspanialszych pod słońcem Czytelników i Czytelniczek mam zniżkę na bilety! Wystarczy skorzystać z linka z poprzedniego zdania lub kliknąć banner poniżej. Dla pełnej jasności: dostaję prowizję od każdego biletu kupionego przy wykorzystaniu tego kodu.

Kup bilet na konferencję ConfrontJS z 20% zniżką!

A dla tych, którzy uważają, że 20% zniżki to za mało, mam też 4 darmowe bilety. Żeby zdobyć jeden z nich, wystarczy wysłać mi maila w temacie wpisując “ConfrontJS”, a w treści suchar zahaczający o światek IT (a co!). Kto pierwszy, ten lepszy!